Dla samodzielnych uczestników

Jeżeli jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej i chcesz wziąć udział w konkursie, a w Twojej parafii, ani w Twojej szkole nie ma możliwości wzięcia udziału w konkursie, to proponujemy zrobić 2 rzeczy: 

  • Porozmawiaj ze swoim katechetą i/lub z księdzem odpowiedzialnym za Służbę Liturgiczną w Twojej parafii lub z księdzem proboszczem i zapytaj o to, czy nie zgodziłby się zorganizować dla Ciebie pierwszego etapu konkursu. Być może uda Ci się przy tej okazji namówić do udziału swoich znajomych.
  • Jeżeli organizacja konkursu w twojej szkole i parafii okaże się niemożliwa zapraszamy do zapisania się jako uczestnik indywidualny.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 28 listopada włącznie i dokonują się przez specjalny formularz zgłoszeniowy (poniżej) Możesz wybrać miejsce w którym chcesz brać udział w pierwszym etapie konkursu, lub poprosić organizatorów o próbę znalezienia dla Ciebie bardziej odpowiedniego miejsca.

Finał konkursu będzie miał miejsce 2 marca 2019r., w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Krakowskiej, przy ulicy Podzamcze 8. Podobnie jak w ubiegłych latach, dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody (czytniki e-booków, książki).

Wszelkie informacje dotyczące konkursu można również uzyskać od organizatorów, wysyłając maila na adres: akwl.zgloszenia@gmail.com