Lista finalistów

Z dumą prezentujemy listę finalistów VI edycji Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy Liturgicznej* **.

Finał będzie miał miejsce w murach Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej przy ulicy Podzamcze 8 w Krakowie dnia 2 marca 2019 roku.

W tym roku, w pierwszym etapie udział wzięło 215 osób – 145 starszych oraz 70 młodszych.  Aby awansować do finału w obydwu kategoriach wiekowych potrzebne było 11 punktów. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy. Do zobaczenia w finale.

* Finaliści, którzy nie dostarczyli nam zgody na przetwarzanie danych osobowych zostali zakodowani jako „A”. Warunkiem umieszczenia ich na liście wyników, a tym samym możliwości udziału w finale, jest dostarczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 31 stycznia 2019.

** Finaliści oznaczeni poprzez kod rozpoczynający się od skrótu „KCP” to uczestnicy Kursu Ceremoniarza Parafialnego. Warunkiem ich uczestnictwa w finale jest dostarczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do opiekunów Kursu.

 

Młodsi

 

Lp. Imię i nazwisko Suma punktów
1. KCP 05-0314 27
2. Kacper Gierat 24
3. Jakub Gołda 24
4. Maksymilian Błocki 23,5
5. KCP 04-0224 23
6. Mateusz Bosak 22
7. Stanisław Ogonowski 22
8. Łukasz Selmaj 21
9. Szymon Martyka 21
10. Maksymilian Citkowski 21
11. Martyna Borek 20
12. Karol Jędrusiak 20
13. KCP 04-0620 20
14. Patryk Gronkowski 19,5
15. Michał Guzik 19,5
16. Bartosz Sikora 19,5
17. Antoni Prącik 19
18. Marta Synowiec 19
19. Dominik Tokarz 19
20. KCP 03-0217 19
21. Paweł Ludwin 18,5
22. Marcelin Linstedt 18,5
23. KCP 03-0927 18
24. KCP 24-0920 17
25. KCP 03-0624 17
26. Jan Wolff-Zdzienicki 17
27. Jakub Tomasiewicz 16,5
28. Kamil Martyka 16,5
29. Mikołaj Wójtowicz 16
30. Maroiusz Janik 16
31. Kamil Janeczek 15,5
32. Dawid Kołata 14,5
33. KCP 03-1215 14,5
34. KCP 03-0806 14,5
35. Katarzyna Błasiak 13,5
36. Kamila Błasiak 13,5
37. Bartłomiej Bombol 13,5
38. Michał Rakoczy 13
39. Martyna Nowak 13
40. KCP 03-0815 13
41. KCP 03-0525 13
42. KCP 03-1105 13
43. Arkadiusz Grzech 13
44. Łukasz Dębski 12,5
45. Piotr Taborski 12,5
46. Wiktor Oskwarek 12,5
47. KCP 04-0617 12,5
48. Jakub Gaczorek 12
49. Tomasz Jagła 12
50. Maksymilian Dzidek 11,5
51. Jakub Maj 11
52. Witold Łytek 11
53. Bartosz Feluś 11
54. KCP 03-0725 11
55. KCP 03-0926 11

 

Starsi

Lp. Imię i nazwisko Suma punktów
1. Jakub Gniecki 24,5
2. Gabriel Golenia 24
3. Jakub Pietrus 24
4. KCP 01-0506 23,5
5. Michał Dyrda 23,5
6. Tomasz Matyszczyk 23,5
7. Maciej Hanusiak 23
8. KCP 00-0920 22,5
9. Filip Kuś 22,5
10. Jan Walczak 22,5
11. Michał Natanek 22,5
12. Albert Wojda 22
13. Jakub Zastępa 22
14. Juliusz Mietelski 21,5
15. Marcin Lebiest 21,5
16. Michał Gałka 21,5
17. Paweł Sienkiewicz 21,5
18. KCP 02-0430 21
19. KCP 02-0207 20,5
20. Jakub Galica 20,5
21. Marceli Durasiewicz 20,5
22. Marcin Nadgórski 20,5
23. Sylwester Błachut 20,5
24. Piotr Kidoń 20
25. Hubert Malik 19,5
26. Oskar Adamczyk 19,5
27. Paweł Kapała 19,5
28. Wiktoria Majewska 19,5
29. Kamil Janik 19
30. Mateusz Grubka 19
31. KCP 990902 18,5
32. KCP 02-0316 18
33. Filip Więsek 18
34. Wiktor Szot 18
35. KCP 00-0515 17,5
36. Konrad Chachlowski 17,5
37. Maciej Chwast 17
38. Szymon Jagła 17
39. KCP 01-0130 16,5
40. KCP 01-0209 16,5
41. KCP 02-0215 16,5
42. Łukasz Cieślik 16,5
43. KCP 01-0628 16
44. KCP 02-0526 16
45. Marzena Goleniowski 16
46. Patryk Mardak 16
47. Dawid Milewski 15,5
48. Marcin Pilarski 15,5
49. Jakub Marosz 15
50. Jakub Mikołajski 15
51. Sebastian Machera 15
52. Wiktor Rożek 15
53. KCP 02-0826 14,5
54. Andrzej Kuczak 14,5
55. Karolina Cwalina 14,5
56. Maksymilian Grochal 14,5
57. Michał Bugaj 14,5
58. KCP 02-0813 14
59. Michał Góralewicz 14
60. KCP 01-0808 13,5
61. A 13,5
62. KCP 02-0329 13
63. Jakub Kęska 13
64. Piotr Kamski 13
65. Tomasz Mirochna 13
66. KCP 02-1206 12,5
67. KCP 03-0206 12,5
68. Piotr Opyd 12,5
69. KCP 02-1205 12
70. Mateusz Kuchta 12
71. Michał Kozioł 12
72. Paweł Irzyk 12
73. Szymon Machajski 12
74. KCP 01-0514 11,5
75. Bartosz Stasik 11,5
76. Krystyna Kozielska 11,5
77. Łucja Obrusik 11,5
78. KCP 00-0829 11
79. KCP 02-1130 11
80. Kamil Jarkowski 11
81. Adrian Boni 11
82. Maciej Woszczyna 11