Lista finalistów

Z dumą prezentujemy listę finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej , których gorąco zapraszamy w mury Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej, przy ulicy Podzamcze 8, dnia 7 marca 2020 r. (sobota). Szczegółowe informacje zostaną przekazane bliżej finału na naszej stornie www oraz opiekunom finalistów. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy oraz cieszymy się z niezwykle wysokiego poziomu zaprezentowanego przez tegorocznych uczestników.

Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do dołączenia do listy finalistów uczniów, których prace jeszcze do niej nie spłynęły.

 

Młodsi

Lp. Imię i nazwisko Suma punktów
1 Michał Warzecha 23
2 Maksymilian Błocki 22
3 Natalia Baczyńska 22
4 Robert Sikora 21,5
5 Mikołaj Skowroński 21
6 Antoni Zakrzewski 21
7 Mikołaj Skowroński 21
8 Maciej Oleszczuk 20,5
9 Bartosz Pająk 20
10 Łukasz Goch 20
11 Mateusz Makowski 19
12 Maksymilian Citkowski 18,5
13 Sebastian Steczko 18,5
14 Jakub Raczyński 18
15 Wojciech Marzec 18
16 Mateusz  Chwedczuk 17,5
17 Mateusz Rybka 17,5
18 Matylda Wenerska 17
19 Kamil Sikora 17
20 Krystian Morawski 16,5
21 Franciszek Kapuściok 16,5
22 Krystian Morawski 16,5
23 Jakub Migas 16,5
24 Artur Mamroł 16
25 Krzystof Pustułka 15,5
26 Piotr Majchur 15,5
27 Jakub Krassowski 15
28 Damian Kucharczyk 15
29 Jan Łabuda 15
30 Mateusz Szwajewski 15
31 Kamil Piątek 14,5
32 Mateusz Krawczyk 14,5
33 Bartłomiej Dudka 14
34 Aleksandra Paściak 14
35 Amelia Listowska 14
36 Mateusz Bosok 14
37 Zuzanna Burczuk 14
38 Zofia Barczyk 14
39 Emilia Lichowicz 13,5
40 Dominika Czuk 13,5
41 Paweł Cholewa 13,5
42 Alicja Koperniak 13
43 Gabriel Lech 13
44 Dawid Kołata 13
45 Piotr Mitera 13

 

Starsi

Lp. Imię i nazwisko Suma punktów
1 Łukasz Cieślik 24
2 Marceli Durasiewicz 24
3 Dawid Makowski 24
4 Marcin Pawlik 23,5
5 Wiktoria Majewska 23,5
6 Piotr Urbanek 23,5
7 Stanisław Szczawiński 23,5
8 Konrad Michalik 23
9 Jakub Bilski 23
10 Aleksandra Młyńska 23
11 Dawid Pażdziorko 23
12 Jakub Bilski 23
13 Michał Warzecha 23
14 Piotr Śliperski 23
15 Maciej Leśniak 23
16 Jędrzej Miryński 22,5
17 Krzysztof Piekarczyk 22,5
18 Antoni Prącik 22,5
19 Zuzanna Goldberg 22
20 Marcelina Horoszczak 22
21 Wiktoria Murlowska 22
22 Michał Natanek 22
23 Łukasz Hudecki 22
24 Kacper Lendecki 22
25 Paweł Sienkiewicz 22
26 Kacper Osiński 22
27 Jan Walczak 22
28 Kacper Gierat 22
29 Marcin Nadgórski 21,5
30 Maciej Komocki 21,5
31 Mateusz Kołodziej 21,5
32 Filip Solecki 21,5
33 Mateusz Kapcia 21,5
34 Paweł Buczek 21,5
35 Mariusz Kornacki 21,5
36  Krzysztof Kosiorowski (Gniezno) 21
37 Krystian Kałużny 21
38 Filip Kuś 21
39 Mateusz Synowski 21
40 Kacper Glinka 21
41 Oskar Adamczyk 21
42 Zuzanna Malada 21
43 Krzysztof Kosiorowski 21
44 Kacper Biel 21
45 Jakub Gouda 21
46 Jakub Ożarowski 20,5
47 Gerard Kaszyński 20,5
48 Adam Bajer 20,5
49 Hubert Wojtas 20,5
50 Mirosław Cyrwus 20,5
51 Kamil Janik 20
52 Emilia Malada 20
53 Arkadiusz Grzech 20
54 Ewelina Widlak 20
55 Szymon Jagła 20
56 Jakub Jędrzejczyk 20
57 Konrad Molęda 19,5
58 Piotr Przegenza 19,5
59 Jakub Stec 19,5
60 Maciej Jachym 19,5
61 Jan Kałucki 19 ,5
62 Jakub Kurdziel 19,5
63 Stanisław Ogonowski 19,5
64 Rafał Aksamit 19,5
65 Juliusz Mietelski 19
66 Łukasz Kmiecik 19
67 Krzysztof Salata 19
68 Mariusz Janik 19
69 Konrad Suski 19
70 Bartosz Sikora 19
71 Gabriela Kupczyk 18,5
72 Michał Ziółkowski 18,5
73 Jan Waszut 18,5
74 Jan Jaśkowiec 18,5
75 Michał Góralewicz 18
76 Jan Sienega 18
77 Adam Sieber 18
78 Marcelin Linstedt 18
79 Szymon Kukla 18
80 Jakub Oskwarek 18
81 Marcelin Linstedt 18
82 Szymon Molek 18
83 Marcin Petko 18
84 Dominik Leśniak 18
85 Ewa Dziga 18
86 Wiktor Szot 17,5
87 Kacper Górski 17,5
88 Szymon Łoś 17,5
89 Paweł Pawletta 17,5
90 Sylwester Błachut 17,5
91 Damian Kowalczyk 17,5
92 Hubert Malik 17,5
93 Bartłomiej  Baczyk 17,5
94 Szymon Zadrożny 17
95 Julian Karasek 17
96 Stanisław Kownacki 17
97 Szymon Sutor 17
98 Mateusz Ramut 17
99 Kacper Fijał 17
100 Mateusz Szwaja 16,5
101 Dawid Wróbel 16,5
102 Krzysztof Mendyk 16,5
103 Piotr Kuźma 16,5
104 Szymon Makowski 16,5
105 Łukasz Kwiatkowski 16
106 Dariusz Rozmus 16
107 Kamil Kruk 16
108 Dawid Tarnowski 15,5
109 Michał Niesyt 15,5
110 Jakub Mateusiak 15,5
111 Paweł Wierczek 15,5
112 Patryk Kowalkowski 15,5
113 Jakub Elis 15,5
114 Jakub Kolkowicz 15,5
115 Jakub Sowa 15,5
116 Szymon Pyrz 15
117 Jan Gawor 15
118 Andrzej Baziak 15
119 Mikołaj Borkowski 15
120 Maksymilian Noga-Kladiwa 15
121 Patryk Bachowksi 15
122 Paweł Moskała 15
123 Grzegorz Makuch 15
124 Jan Augustynek 14,5
125 Grzegorz Kotyza 14,5
126 Paweł Prochownik 14,5
127 Kamil Szota 14
128 Krzysztof Kosiorowski (Legnica) 14
129 Michał Wojtaszewski 14
130 Paweł Stojak 14
131 Michał Mandes 14
132 Marek Borkowski 14
133 Mateusz Kasprzak 14
134 Joanna Marcisz 13,5
135 Jakub Kuc 13,5
136 Marek Kramarz 13,5
137 Filip Płoszaj 13,5
138 Jakub Strojny 13,5
139 Ignacy Januszek 13,5
140 Krzysztof Całek 13,5
141 Piotr Król 13
142 Paweł Witek 13
143 Wojciech Piwko 13
144 Jakub Hutny 13
145 Kozioł Kamil 13
146 Piotr Astramoiwcz 13
147 Jakub Skawiński 13