Dla katechetów

Podobnie jak w ubiegłych latach gorąco zapraszamy katechetów do współpracy w organizacji konkursu. Istnieje możliwość przeprowadzenia konkursu w ramach zajęć w szkole w dniu 2 grudnia br. (poniedziałek). 

Organizacja konkursu przez katechetę obejmuje:

  • Zgłoszenie szkoły za pomocą formularza zgłoszeniowego
  • Wydrukowanie pytań wysyłanych na podany przez katechetę adres mailowy.
  • Przeprowadzenie testu w dniu 2 grudnia (poniedziałek) w ramach katechezy lub zajęć dodatkowych, test trwa 20 minut.
  • Wysłanie prac, wydrukowanej listy uczestników oraz zgód na przetwarzanie danych osobowych do organizatorów pocztą lub dostarczeniem ich bezpośrednio.
  • Powiadomienie uczestników o wynikach pierwszego etapu i ewentualnym awansie do finału.

Poprzednie edycje pokazują, że konkurs może wydawać bardzo obfite owoce, gdy opiekunowie pomagają swoim uczniom w przygotowaniach do konkursu.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 28 listopada włącznie i dokonują się przez specjalny formularz zgłoszeniowy (poniżej).

Finał konkursu będzie miał miejsce 7 marca 2020r., w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Krakowskiej, przy ulicy Podzamcze 8. Podobnie jak w ubiegłych latach, dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody (sprzęt elektroniczny, czytniki e-booków, książki).

Wszelkie informacje dotyczące konkursu można również uzyskać od organizatorów, wysyłając maila na adres: konkursliturgiczny@gmail.com